• SALON BARTYCKA 26 BUD. 16A stoisko 957

  image1
 • 100% NATURALNEGO DREWNA

  image1
 • DĄB BALMORAL "WIŚNIEWSKI"

  image1
 • 100% NATURALNEGO DREWNA

  image1
 • TYLKO PARKIET

  image1
 • PARKIET NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

  image1

Oferta

Deska lakierowana "WIŚNIEWSKI"

Deska olejowana "WIŚNIEWSKI"

Parkiet lakierowany "WIŚNIEWSKI"

Parkiet surowy "WIŚNIEWSKI"

O firmie

Witamy na stronie pe-be.pl
   

Firma PEBE s.c. Paweł Filutowski, Bartosz Majewski działa na warszawskim rynku podłóg od 2005 roku ,wzorując się na tradycjach rodzinnych sięgających lat pięćdziesiątych. Dziadek Pawła - Stanisław Filutowski był jednym z pierwszych prywatnych producentów deski podłogowej i parkietu w Polsce.

Budowanie naszej firmy rozpoczęliśmy od świadczenia usług w zakresie montażu parkietów. Z czasem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, PEBE s.c. przekształciła się w firmę handlowo – usługową, poszerzając swoją dotychczasową działalność o sprzedaż parkietów drzwi, schodów i balustrad.

Obecnie nasza firma działa w Warszawie przy ulicy Bartycka 24/26 paw. 68 Od początku swej działalności PEBE s.c. współpracuje z Producentem Parkietu WIŚNIEWSKI, jednym z głównych producentów podłóg w Polsce, który do produkcji deski i parkietu wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny WEINIG, SCHROEDER oraz suszarnie SECEA. Ponadto nasza firma oferuje wysokiej jakości produkty takich marek jak QuickParquet, Magnum, Mapei, Ovetmat. Serdecznie zapraszamy do współpracy.Jesteśmy otwarci na państwa pomysły i sugestie w zakresie realizacji państwa wymarzonych projektów.